HAKKIMIZDA

 

Uluslararası bir marka olan LABIO kadın giyim alanında 2002'den beri var olan hizmetlerini arttırarak sürdürmeye devam ediyor. Özel üretimini yaptığı bir çok model Türkiye'nin yanı sıra  Avrupa ülkelerinde beğeni toplamaktadır. İHRACATINI yaptığı başlıca ülkeler; Almanya, Fransa ve Polonya'dır. Yıllardır hizmet verdiği perakende ve toptan sektöründe olduğu gibi e-ticarette de  en iyi hizmeti vermektedir. Modalabio.com.tr ve .Modalabio perakende mağazası yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir. 

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Modalabio.com.tr , e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. Modalabio.com.tr butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan marka olmuştur. 

Kalite Garantisi Modalabio.com.tr 'de satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir. 

Güvenli Alışveriş Modalabio.com.tr , veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Modalabio.com.tr 'de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir. 

Modalabio.com.tr 'de Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 9 Taksit ve daha bir çok avantaj sizleri bekliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR